Darmowa wycena

Zamów bezpłatną wycenę

Każdą ofertę dla klientów przygotowujemy indywidualnie. Rozumiemy, że inwestorzy i wykonawcy potrzebują wsparcia w różnym zakresie – od pojedynczych usług po kompleksową obsługę. Wierzymy, że bezpłatna wycena, którą od nas otrzymasz, będzie początkiem udanej współpracy. Czego potrzebujemy od Ciebie? Wypełnij formularz kontaktowy. Podaj swoje dane, wpisz lokalizację inwestycji i ważne informacje na ten temat. Jeśli masz gotowy projekt lub inne dokumenty, które mogą pomóc nam w przygotowaniu oferty, prześlij je w załączniku. Co dalej? Nasi specjaliści przeanalizują projekt pod kątem zapotrzebowania na usługi: szczegółowo prześledzą wymagane badania, pomiary, sprawdzenia i opinie. Na tej podstawie opracują dla Ciebie wycenę. Przygotowanie takiej oferty jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje.

  wyślij nam zapytanie  Administratorem danych osobowych podanych formularzu jest Inżynieria Budownictwa – FORUM Wojciech Matczak z siedzibą przy ul. Kasztanowej 19 w Toruniu (87-100). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie – zgodnie z zasadą, która mówi, że przetwarzanie danych osobowych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy bądź przed jej zawarciem ( RODO art. 6 ust. 1 lit B). Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą państwo w naszej Polityce Prywatności oraz RODO

  Zaufali nam

  Balzola

  zobacz

  Budimex

  zobacz
  Więcej

  Sprawdź, jak jeszcze możemy Ci pomóc!

  Chętnie przedstawimy Ci dokładny zakres naszych usług, poznamy potrzeby Twojej firmy i doradzimy najlepsze rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami w wygodny dla siebie sposób: telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje zapytanie tak szybko, jak będzie to możliwe.

  KONTAKT