nasze certyfikaty

Jakie jest najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji?

To referencje Klientów, a także obiektywne opinie niezależnych instytucji. Nasze laboratorium badawcze zostało wyróżnione certyfikatem Polskiego Centrum Akredytacyjnego.

Certyfikat PCA Nr 1892

Certyfikat o numerze AB 1892 to dowód na to, że badania w naszym laboratorium są prowadzone w oparciu o uznane standardy jakościowe z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu. Dowodzi także wysokich kwalifikacji naszych pracowników. Akredytację PCA przyznaje się podmiotom, których system zarządzania jest zgodny z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. W naszym przypadku to standard od lat!

Certyfikat PCA nr 1892
zobacz
Certyfikat PCA nr 1892 zakres akredytacji
zobacz

Klub Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB

Wiarygodność budujemy także dzięki członkostwu w prestiżowych organizacjach branżowych. Należymy do Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB (jako członek rzeczywisty). Daje to nam możliwość wymiany doświadczeń z innymi firmami z branży i dostęp do nowości technologicznych. To wszystko przekłada się na wysoką jakość usług dla naszych Klientów.

POLLAB FORUM
zobacz

Certyfikat CertCom

Jakie jest najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji? To referencje Klientów, a także obiektywne opinie niezależnych instytucji. Nasze laboratorium badawcze zostało wyróżnione certyfikatem CertCom potwierdzającym wdrożenie i stosowanie wymagań normy
PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

Certyfikat CertCom
zobacz
Certyfikat CertCom załącznik
zobacz

Prześlij nam projekt, my zajmiemy się resztą

Na początkowym etapie nie musisz wiedzieć, jakich usług geologicznych potrzebujesz. Zaproponujemy je Tobie na podstawie projektu, który od Ciebie otrzymamy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że oferta precyzyjnie trafia w Twoje potrzeby.

Zamów wycenę