O firmie

Inżynieria Budownictwa – FORUM

Jesteśmy niezależnym laboratorium

Naszym Klientom dostarczamy wyłącznie rzetelne, obiektywne, precyzyjne wyniki badań, analiz, opinii i ekspertyz. Wykorzystaj nasze zasoby: wiedzę techniczną, specjalistyczny sprzęt, dostęp do najnowszych technologii i zaangażowanie w prowadzone projekty, by zyskać pewność, że Twoja inwestycja zostanie zrealizowana w sposób bezpieczny i zgodny z aktualnymi przepisami.

Starannie przebadany grunt czy właściwości materiałów budowlanych to dobra podstawa dla udanej inwestycji budowlanej lub drogowej. Niezależnie prowadzone badania, opinie, ekspertyzy i diagnostyka pozwalają właściwie przygotować się do budowy, zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć błędów na etapie, na którym trudno byłoby je naprawić.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji budowlanych i drogowych

25 LAT DOŚWIADCZENIA i ciągłego rozwoju organizacji
400 TURBIN WIATROWYCH (OZE) z naszą obsługą laboratoryjną
1460 ZADOWOLONYCH KONTRAHENTÓW obsłużonych przez naszą firmę
5000 INWESTYCJI zrealizowanych przez nasz team

Potwierdzona wiarygodność

Działamy od 1999 roku, ale przewagę konkurencyjną budujemy nie tylko dzięki bogatemu doświadczeniu. Klienci wiedzą, dlaczego mogą nam zaufać – najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji są certyfikaty, a także referencje od firm korzystających z naszych usług.

To m.in. certyfikat PCA, przyznawany laboratoriom badawczym stosującym normy zarządzania PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Dla naszych klientów taki dokument to gwarancja, że wykonywane przez nas badania mają zawsze potwierdzoną wysoką jakość – stałą i powtarzalną, niezależnie od warunków.

Działamy zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa budowlanego, wykonujemy prace terminowo i zgodnie z ustalonym zakresem. Referencje, które otrzymujemy po zrealizowanych projektach, potwierdzają, że właśnie takiej wysokiej jakości oczekują nasi Klienci.

To najlepszy powód, by powierzyć prace na etapie przygotowawczym naszemu laboratorium.

Pomagamy naszym Klientom poprzez wykonywanie:

  • usług geologicznych (badania, sondowanie, wiercenie gruntów, sporządzenie opinii, raportów, projektów, opracowywanie dokumentacji geologicznych, odbiory, dozór i doradztwo);
  • badań betonu i stabilizacji;
  • badań gruntu i kruszyw;
  • diagnostyki drogowej;
  • ekspertyz, projektów, opinii technicznych, programów naprawczych;
  • kompleksowej obsługi laboratoryjnej inwestycji drogowych, kubaturowych i OZE (farm wiatrowych i fotowoltaicznych).

To, w jakim zakresie skorzystasz z naszych usług, zależy od Twoich potrzeb. Jesteśmy gotowi do współpracy w różnych formach – wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale także zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. Ofertę zawsze dostosowujemy do wymagań dokumentacji projektowej i oczekiwań Klienta.

Jakim firmom zapewniamy wsparcie?

Jako niezależne laboratorium działamy na rzecz wykonawców z branży budowlano-drogowej oraz OZE. Z naszych usług korzystają zarówno duże firmy, planujące kompleksowe prace budowlane czy modernizacje infrastruktury, jak i inwestorzy indywidualni.

Jesteśmy przygotowani, by wspierać zarówno niewielkie, jak i wielkopowierzchniowe budowy – do rozmiarów inwestycji dostosowujemy sposób i zakres wykonywania badań czy harmonogram prac. Zawsze jednak wkładamy w badania, diagnostykę, ekspertyzy i doradztwo całe zaangażowanie i dbamy o zachowanie najwyższych standardów, niezależnie od tego, z kim współpracujemy.

Czego potrzebujemy, by zacząć współpracę?

Od inwestora oczekujemy jedynie projektu budowlanego. Na tej podstawie ocenimy, jakie prace będą potrzebne w miejscu prowadzenia inwestycji, zaproponujemy ich harmonogram i przedstawimy szczegóły współpracy. Zależy nam na tym, by maksymalnie odciążyć naszych Klientów na tym etapie procesu budowlanego.

Zaufali nam

Balzola

zobacz

Budimex

zobacz
Więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Sprawdź, jakie usługi dla firm i inwestorów indywidualnych wykonujemy. Masz pytania o zakres lub inne szczegóły współpracy? Skontaktuj się z nami, a na pewno wyjaśnimy Twoje wątpliwości. Z przyjemnością wykonamy również wycenę usług. Taką indywidualną ofertę zawsze przygotowujemy bezpłatnie – na tym etapie Klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zamów wycenę